BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri / 15 të vdekur në 24 orët e fundit, 594 raste të reja me Covid, shërohen 984 qytetarë

Koronavirusi në Shqipëri / 15 të vdekur në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

Vrau policin në Lezhë, Aldi Rama niset me urgjencë drejt Tiranës, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Vrau policin në Lezhë, Aldi Rama niset me urgjencë drejt
x
BREAKING NEWS

U raportua se vrau veten, policia jep njoftimin zyrtar për Aldi Ramën

U raportua se vrau veten,  policia jep njoftimin zyrtar për Aldi Ramën
x
BREAKING NEWS

SPAK zbarkon në këtë qytet, bastisen zyrat e Arsimit

SPAK zbarkon në këtë qytet, bastisen zyrat e Arsimit
x
BREAKING NEWS

Merr fund aksioni/ Prej 5 orësh po ndiqej nga policia, autori i ekzekutimit të oficerit të policisë në Lezhë bën aktin e rëndë

Merr fund aksioni/ Prej 5 orësh po ndiqej nga policia, autori i ekzekutimit
x
BREAKING NEWS

Jep dorëheqjen drejtori i "Shefqet Ndroqit", kjo është mjekja e njohur që zë vendin e tij (EMRI)

Jep dorëheqjen drejtori i "Shefqet Ndroqit", kjo është
x
BREAKING NEWS

Dëshmia që po ndryshon pistën e hetimeve/ Ishte me nënkomisarin e vrarë, Shefi i Krimeve në Policinë Lezhë jep detajet për ngjarjen tragjike: Po kërkonim të arrestonim dikë tjetër që kishte plagosur më herët... (EMRI)

Dëshmia që po ndryshon pistën e hetimeve/ Ishte me
x
BREAKING NEWS

Ekzekutimi i nën/komisarit të Policisë, reagon menjëherë Yuri Kim

Ekzekutimi i nën/komisarit të Policisë, reagon
x

Gossip

“U bëre ti moj k***ë të refuzosh Mevlanin”/ Konkurrentja e "Përputhen" flet hapur dhe tregon SMS-të e rënda që i kanë ardhur në rrjetet sociale dhe telefon

“U bëre ti moj k***ë të refuzosh Mevlanin”/

Takimi i Fjorela Petos dhe Mevlan Shabës ka qenë ndër të parët i realizuar që nga nisja e programit “Përputhen”.

Duket se arushi gjigant dhe buqeta me lule, nuk e bindën bukuroshen brune që të ndryshonte mendim për Mevlanin. Ajo ka deklaruar se nuk ka tërheqje fizike ndaj tij dhe nuk e sheh dot si partner, prandaj nuk dëshiron që të dalë më me të.

Pas insistimit të shumë personave, ajo vendosi të dilte për herë të dytë me të në takim, por duke qartësuar se nuk e sheh dot më shumë sesa shok. Ditën e djeshme, u transmetua takimi i saj me një nga djemtë e rinj, Ervin Koxherrin.

Gjatë bisedës, Fjorela zbuloi se shumë njerëz e kanë fyer për mënyrën se si është sjellë me Mevlanin.

Më shanin ‘u bëre ti moj k***ë të refuzosh Mevlanin’. Sikur unë çfarë kisha bërë. Të betohem, ndonjëherë, mendoja se mos janë të afërm të Mevlanit ato që shkruanin,”- u shpreh Fjorela.