BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x
BREAKING NEWS

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët në protestë më 4 dhjetor, e korrigjon Floriana Garo

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka samit pa protesta, të tilla ndodhin vetëm në vendet diktatoriale”, Berisha bën thirrjen e fortë për 6 dhjetorin

“Nuk ka samit pa protesta, të tilla ndodhin vetëm në vendet
x
BREAKING NEWS

Surprizon moti në fundjavë, ja çfarë pritet të ndodhë

Surprizon moti në fundjavë, ja çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga laboratori i kokainës në Fier/ Si e kalonte ‘plehun’ në doganë djali i zyrtarit të PS-së, ja kush e shoqëronte

Zbardhen detaje të reja nga laboratori i kokainës në Fier/ Si e
x

Gossip

U divorcua disa muaj më parë, Bill Gates zbulon se si e ndau pasurinë me ish gruan

U divorcua disa muaj më parë, Bill Gates zbulon se si e ndau

Miliarderi Bill Gates ka folur për divorcin e tij nga Melinda, duke thënë se ndihet ende i pikëlluar që martesa mori fund pas 27 vitesh. Themeluesi i Microsoft zbuloi se dyshja nuk kishin një marrëveshje paramartesore, por ndanë miqësisht pasurinë e tyre të madhe, megjithëse ajo mbajti qenin e familjes.

Miliarderi gjithashtu refuzoi të konfirmonte nëse ai e kishte tradhtuar ndonjëherë ish-gruan e tij pavarësisht spekulimeve se ai kishte lidhje të shumta. Kur u pyet nëse çifti janë ende miq, Bill tha për The Sunday Times: “Në një intervistë ajo zgjodhi të mos e përdorte atë fjalë, por unë do ta përdor.

Ne kemi një marrëdhënie super të rëndësishme, komplekse, të ngushtë ku kemi zgjedhur të punojmë së bashku. Dhe jam shumë i lumtur që punojmë së bashku. Unë jam gjithashtu i pikëlluar njësoj si ajo. Po. E dini, ne jemi rritur së bashku. Kur u martova, po, Microsoft ishte një punë e madhe.”, tha ai.

Çifti ka tre fëmijë, Jennifer, Rory dhe Phoebe, dhe vitin e kaluar, Bill zbuloi se Melinda duhej të mbante qenin. Ai tha se ndarja e pasurisë ishte e drejtë. “Ajo mori qenin. Ajo thjesht më vrau me këtë. Jo, po bëj shaka. Bota duhet ta dijë se sa i keqtrajtuar jam. Ne nuk ishim të këqij me njëri-tjetrin.”, tha ai.