BREAKING NEWS

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi të vërtetat e pandemisë dhe skandalin e numrit të vdekjeve: E kuptuam situatën menjëherë, jam i gatshëm të vë bast se vendet që janë mbyllur ...

Shteti i tij për tu marrë shembull, mjeku suedez hedh dritë mbi
x

Gossip

U dobësua sa nuk njihej më/ Eduard Ndocaj tregon vuajtjet e shumta dhe sekretin e rënies nga pesha: Unë që në muajin Janar jam si dekor (Tregon rolin e gruas në këtë sfidë)

U dobësua sa nuk njihej më/ Eduard Ndocaj tregon vuajtjet e shumta dhe

Pak kohë më parë ish-deputeti Eduard Ndocaj i habiti të gjithë me pamjen e tij të re, ku u shfaq me shumë kile më pak.

Ai ndryshoi tërësisht dhe dukej tjetër njeri.Ndocaj, që njihet ndryshe me nofkën “kaubojsi” ka humbur shumë peshë dhe së fundmi ka vendosur të tregojë se si ja arriti.

Në një intervistë për mediat nga Lezha, ai tregoi se rënia në peshë ka qenë një sfidë e vërtetë. Personi që e ka shtyrë për këtë gjë, ka qenë bashkëshortja e tij Valentina.

“Bashkëshortja ka qenë nismëtarja që unë të bija në peshë. Unë që në muajin janar marr vetëm pjesë nëpër tavolina dhe nuk ha, jam si dekor. Në fillim e vuaja por tani jo, kam filluar që të mësohem, është pak e vujtshme”, ka rrëfyer ish-deputeti ndër të tjera.