BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x
BREAKING NEWS

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po përgatit Vuçiç bashkë me Putin për Kroacinë, paralajmërohen trazira, ja si situata mund të përshkallëzohet në konflikt të armatosur

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po
x
BREAKING NEWS

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e kuqe” mes SHBA-së dhe Rusisë mund të ndezin Kosovën, Putin kërkon gjakderdhje në Ballkan

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e
x
BREAKING NEWS

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me teorinë e frikshme, ja si zyrtari i lartë rus po e përgatit terrenin për të marrë vendin e Vladimir Putinit

“Zelensky është si Hitleri”, Dmitry Medvedev del me
x

Gossip

Einxhel Shkira është shtatzënë? Moderatorja publikon foton dhe zbulon si qëndron e vërteta: Bëra testin dhe rezultoi pozitiv, por...

Einxhel Shkira është shtatzënë? Moderatorja publikon foton

Një urim i bërë nga moderatorja Einxhel Shkira për partnerin e saj Arbër Gumnishtja (DJ Dagz), për 30 vjetorin e këtij të fundit ngriti dyshimet se çifti i krijuar në Big Brother Vip, ishin në pritje të një fëmije.

Moderatorja ka reaguar duke qartësuar një herë e mirë se si qendron e vërteta.

Einxhel ka zbuluar në një InstaStory se në fakt ka rezultuar pozitive në një test, por jo në atë që prisnin fansat.

Ajo ka sqaruar se është infektuar me Covid-19 dhe se kjo është edhe arsyeja se përse ditëlindjen e Dagz, nuk janë parë ta festojnë jashtë por kanë qëndruar në shtëpi.

Ish-banorja e BBVIP u ka kërkuar ndjekësve që të tregohen të kujdesshëm dhe të mos neglizhojnë asnjë simptomë.

Dyshimi për shtatzëninë e Einxhel, nisën pasi në fund të urimit për Dagz, moderatorja  kishte shkruar “We Love You Babe” (Të duam zemër).

Einxhel Shkira është shtatzënë? Moderatorja publikon foton

 

Më të lexuarat