Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U filmua duke kënduar bashkë me Saimir Tahirin, flet Eneda Tarifa dhe nxjerr prapaskenat: Edhe ai ka të drejtë të bëjë qejf!

Postuar: 20/04/2019 - 18:34

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri më datën 5 prill u filmua duke performuar së bashku me këngëtaren e njohur Eneda Tarifa në një nga lokalet e natës në Tiranë.

Videoja e mësipërme u shpërnda kudo dhe brenda pak orësh u bë virale, mirëpo e gjitha kjo për Enedën ka qenë e çuditshme.

Ditën e sotme ajo ishte e ftuar në “Pop Culture”, prej ku u shpreh në këtë mënyrë: “Nuk e kuptoj pse ajo video ku këndoja me Saimir Tahirin u bë aq virale. Edhe Saimiri si çdo person tjetër ka të drejtën të bëjë qejf.”

Në vijim, moderatorja e “Top Talent 2”, që së shpejti do të transmetohet në ekranin e “Top Channel”, pohoi gjatë intervistës së sotme se nëse nuk do të ishte politikan, Tahiri do ishte një super këngëtar: “Ka një vesh të mirë muzikor, e njeh muzikën. Mund t’i bëjë fare mirë edhe back vokalet.”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 21:31

Gaz Paja do martohet së shpejti, ndërkohë bashkëshortja e tij e ardhshme sapo e bëri festën e beqarisë

Postuar: 26/05/2019 - 18:16

Këngëtari i njohur shqiptar Gena ka qenë i ftuar pasditen e sotme në 'E diell'.

Postuar: 26/05/2019 - 18:02

Në media qarkullojnë fjalë se këngëtari i njohur Butrint Imeri është në një marrëdhënie me modera

Postuar: 26/05/2019 - 15:56

Reperi i njohur Stresi po qëndron në qeli prej 7 muajsh për shkak të problemeve ligjore.

Postuar: 26/05/2019 - 14:39

Jim Belushi është padyshim një prej aktorëve më të njohur me origjinë shqiptare në Shtetet e Ba

Postuar: 25/05/2019 - 23:38

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja e parë sporti

Postuar: 25/05/2019 - 22:41

Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit sh