BREAKING NEWS

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon studimin: Vdekshmëria e koronavirusit është krahasuar me vdekshmërinë që sjell një aksident automobilistik. Lajmi i mirë është që…

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon
x

Gossip

U fotografua në krahët e modeles së njohur shqiptare, reagon për herë të parë Stresi dhe tregon si qëndron e vërteta: Ta bëjnë dashnore...

U fotografua në krahët e modeles së njohur shqiptare, reagon

Lajmi se reperi i njohur Stresi kishte nisur një romancë me modelen shqiptare, Atalanta Kërçyku u shpërnda me shpejtësi. Dyshja ishin fotografuar shumë pranë njëri-tjetrit në ditëlindjen e reperit.

Për më tepër miqtë kishin konfirmuar lidhjen e tyre. Menjëherë pas këtyre lajmeve ka reaguar Stresi. Me anë të një postimi në Instagram, ai sqaron se nuk njihet me Atalantën dhe thjesht kanë bërë foto bashkë.

“Hall të bësh foto me dike që nuk e njeh e ta bëjnë dashnore”, ka shkruar reperi, duke iu dhënë fund lajmeve për një lidhje të re.

Më të lexuarat