BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

U fotografuan duke u puthur, ish-konkurrenti i njohur i Përputhen dhe vajza bjonde sqarojnë të vërtetën

U fotografuan duke u puthur, ish-konkurrenti i njohur i Përputhen dhe vajza

Pak ditë më parë në rrjet qarkulluan disa foto të Eri Agës, duke u puthur me një vajzë bjonde. Vajza është konkurrente te “It’s my love” dhe quhet Ina Muriqi.

Pas publikimit të fotove të gjithë menduan se dyshja ishin çift, por në fakt e vërteta është ndryshe. Ina ka shpjeguar në emision se fotot janë bërë shumë kohë më parë dhe se tani ata të dy nuk kanë më punë me njëri-tjetrin.

Eri e ka ripostuar përgjigjen e saj në Instastory, duke shuar dyshimet e ndjekësve.

“Për të gjithë ju që më pyesni me mesazh ja ku është përgjigjja. Faleminderit”, ka shkruar ai. 

Më të lexuarat