BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

U ftua 2 herë, por refuzoi, kush është këngëtarja që nuk pranoi të futej në shtëpinë e famshme të "Big Brother VIP"

U ftua 2 herë, por refuzoi, kush është këngëtarja

Ftesën për të qenë në shtëpinë e famshme të "Big Brother VIP" e ka marrë dhe Mihrije Braha. Madje siç raporton "Prive", këngëtarja është ftuar 2 herë.

Burime për "Prive" kanë mësuar se produksioni i BBV kanë insistuar për ta marrë Mihrijen.

gjithatë këngëtarja nuk ka pranuar shkak i angazhimeve të shumta.

U ftua 2 herë, por refuzoi, kush është këngëtarja

Më të lexuarat