BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Gossip

U ftua të merrte pjesë në 'Eurovision', këngëtarja shqiptare merr vendimin që nuk pritej  

U ftua të merrte pjesë në 'Eurovision',

Prej ditësh në media është përfolur se këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira do të përfaqësojë Qpron për herë të dytë në Eurovision. Televizioni publik i këtij vendi i bëri ftesë këngëtares.

Megjithatë, Eleni ka refuzuar të përfaqësojë Qipron në Eurovision 2021. Skuadra e artistes ka bërë me dije se asaj nuk i mungon dëshira, por nuk dihet akoma nëse do të ketë publik.