BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

U gjobit me 1 mijë euro, reperi “zë mend” dhe ka një këshillë për të rinjtë: I lini problemet dhe fokusohuni te familja

U gjobit me 1 mijë euro, reperi “zë mend” dhe ka një

Reperi nga Gjilani, Fero u gjobit me 1 mijë euro për veprën penale, atë të armëmbajtjes pa leje.

Ai pranoi fajësinë e gjykimit, ndërsa ka një këshillë për të rinjtë.

Në një intervistë për “Prive” reperi u shpreh se ndihet i penduar dhe se ky është një kapitull që tashmë është mbyllur, meqënëse ka ndodhur në vitin 2018, në kohën kur ai ishte edhe më i ri.

“Përshtypja ime, është tamam një vend që është dashur të jetë. Unë si çdo i ri, ky është një kapitull në vitin 2018, do të thotë i lus të rinjtë që mbajnë sende të jo të ligjshme, që të mos mbajnë gjëra të tilla me vete, të fokusohen më shumë te familja, t’i duan njerëzit që t’i lënë problemet”, ka thënë Fero.

U gjobit me 1 mijë euro, reperi “zë mend” dhe ka një

Më të lexuarat