BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

U gjobit pasi shkeli rregullat anti-COVID në ditëlindjen e aktorit Bes Kallaku, reagon për herë të parë Arbana Osmani dhe i lë të gjithë pa fjalë me atë që thotë (FOTO)

U gjobit pasi shkeli rregullat anti-COVID në ditëlindjen e aktorit Bes

Aktori Bes Kallaku u gjobit nga Policia Vendore e Tiranës pas organizmit të ditëlindjes së tij të 35-të duke mos respektuar masat anti-COVID. Gjithashtu gjoba u dhanë edhe për të ftuarit dhe pronarin e lokalit që organizoi festën ku ishin të pranishëm shumë personazhe të njohur.

U gjobit pasi shkeli rregullat anti-COVID në ditëlindjen e aktorit Bes

Ndërkohë një ndjekëse ka shpërthyer në kritika edhe për moderatoren Arbana Osmani, e cila po ashtu ishte e ftuar në festë.

U gjobit pasi shkeli rregullat anti-COVID në ditëlindjen e aktorit Bes

 

“Je nga të vetmet gazetare që të ndjek që nga kohët e top radio e deri sot,  por në momentin kur si person publik u thua njerëzve ‘kini kujdes’ dhe në krahun tjetër shfaqesh në party me 30 njerëz a më shumë, sikur del kundra atyre që keni thënë", shkruan komentuesja në postimin e fundit të moderatores.

“Faleminderit, polemikat e kota ua kemi lënë portaleve me kohë. Përqafime!”, ia kthen Arbana.

U gjobit pasi shkeli rregullat anti-COVID në ditëlindjen e aktorit Bes