BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

U infektua me Covid-19 në fund të korrikut, shërohet këngëtari i njohur shqiptar

U infektua me Covid-19 në fund të korrikut, shërohet

Në fund të muajit të kaluar, këngëtari Art Abazi deklaroi se ishte prekur nga Koronavirusi.

 Pas shumë ditësh regjim shtrati, Arti e ka marrë veten dhe është shëruar. Këngëtari ka publikuar në rrjete sociale foton e parë pas fitimit të betejës me Koronavirusin.

Ai ka pozuar krah të atit dhe të dashurës dhe shfaqet mjaft mirë.

U infektua me Covid-19 në fund të korrikut, shërohetU infektua me Covid-19 në fund të korrikut, shërohet