Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Rikthehen telashet për Berishën, të mërkurën rihapet gjyqi i Izet Haxhisë, thirren dëshmitarët e parë për vrasjen e Hajdarit

Rikthehen telashet për Berishën, të mërkurën rihapet
x

Gossip

U infektua nga koronavirusi, aktorja shumë e dashur për shqiptarët shfaqet e transformuar, ja si është gjendja shëndetësore e ‘Sadnës’ (FOTO)

U infektua nga koronavirusi, aktorja shumë e dashur për

Aktorja indiane, e njohur nga gjithë shqiptarët me rolin e  ‘Sadnës’, Sara Khan është infektuar me Covid-19. Lajmin e bëri të ditur vetë ajo pak ditë më parë përmes një postimi në Instagram ku shkruante se është karantinuar.

Sara po e kalon karantinën në shtëpinë e prindërve të saj dhe së fundmi publikoi një foto ku informonte fansat për gjendjen e saj shëndetësore.

Aktorja shkruan se është mirë, por në foto shfaqet e transformuar në pamje, e lodhur, me rrathë poshtë syve dhe jo në formën e saj më të mirë.

U infektua nga koronavirusi, aktorja shumë e dashur për

"Doja t’ju tregoja se jam mirë dhe inshallah shërohem sa më shpejt nga ky virus idiot. Jam e bekuar që kam urimet, dashurinë, kujdesin dhe suportin tuaj", shkruan Sara krah kësaj fotoje.

Aktorja është kujdesur të mbajë distancën nga prindërit dhe motrat. Një nga motrat e saj publikoi një video ku Sara shihej me maskë duke mbajtur distancë.

U infektua nga koronavirusi, aktorja shumë e dashur për