BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

U kap keq me produksionin, Lediana merr vendimin drastik dhe largohet nga emisioni, reagon për herë të parë Mevlani (Foto)

U kap keq me produksionin, Lediana merr vendimin drastik dhe largohet nga

Lediana, konkurrentja e "Përputhen" njoftoi vendimin e saj më të fundit në rrjetin social Instagram, ku shprehet se se është larguar nga emisioni më i ndjekur i Top Channel, ndërkohë që ka mbylluer edhe adresën personale.

Pas vendimit të saj, ka ardhur edhe reagimi i parë nga Mevlan Shaba, ky i fundit shkruan: “Kurrë mos i humb shpresat.”

Kujtojmë se në puntatën e së premtes, Lediana u kap me produksionin dhe Mevlanin, pasi veprimet e saja kundrejt marrëdhënies me këtë të fundit, ishin të dyshimta.

U duk në fund sikur gjërat ishin qetësuar, por në fakt jo. Lediana është larguar.

U kap keq me produksionin, Lediana merr vendimin drastik dhe largohet nga