BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Gossip

U kritikua për foton që postoi në shtrat me Jonida Maliqin, Ardit Gjebrea bën reagimin që nuk pritej: E doja në dush...

U kritikua për foton që postoi në shtrat me Jonida Maliqin, Ardit

Këtë herë, Ardit Gjebrea ka zgjedhur që intervistën ta zhvillojë pak më ndryshe me këngëtaren e njohur Jonida Maliqin.

Me postimet e tyre në rrjete sociale, kemi mësuar se të dy kanë shkuar në Gjirokastër, i cili është edhe qyteti i origjinës së tyre, pasi këtë vend kanë zgjedhur për intervistën.

Arditi ka publikuar një foto, ku shfaqen duke folur në dhomën e Jonidës, pasi ka zbuluar se intervista fillon me zgjimin e saj.

Por, duket se kjo skenë nuk i ka pëlqyer një pjese të publikut, që ka reaguar me komente në postimin e Arditit.

“Ardit këto janë budalliqe. Po në tualet do na nxirrni?“- ka shkruar një ndjekëse e moderatorit, të cilën ky i fundit nuk e ka lënë pa një përgjigje.

“Në fakt, në dush e doja intervistën dhe dikush dikur do e bëjë, por kaq për moshën tonë këtë herë.“- ka shkruar Arditi.

U kritikua për foton që postoi në shtrat me Jonida Maliqin, Ardit

Më të lexuarat