BREAKING NEWS

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë Demokratike

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë
x
BREAKING NEWS

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të misioneve në Shqipëri, në ato vite kryeministër ishte Ilir Meta, priten të zbardhen emrat e ministrave dhe magjistratëve shqiptarë

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të
x
BREAKING NEWS

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/ Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve: Mos keni frikë! Çohuni!

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/  Erion
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave anti-Covid në Gjermani, mijëra njerëz zbarkojnë në rrugë, një burrë pësoi atak kardiak teksa u arrestua nga policia (DETAJET)

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave
x
BREAKING NEWS

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda hotelit në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna. Ja si paraqitet gjendja e djalit të vetëm të familjes që ka mbijetuar

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda
x
BREAKING NEWS

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në mes të rrugës, njoftohen me urgjencë forcat xheniere

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në
x
BREAKING NEWS

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një tjetër lëvizje

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një
x

Gossip

U largua me bujë nga Top Channel, zbulohet në cilin televizion do e shohim shumë shpejt Xhemi Shehun

U largua me bujë nga Top Channel, zbulohet në cilin televizion do e

Moderatorja Xhemi Shehu nuk është më pjesë e "Portokallisë" e kjo ka bërë që teleshikuesve t'i mungojë prezenca e saj në ekran. Mirëpo Xhemin shumë shpejt do ta shihni sërish e këtë e ka zbuluar promo e emisionit të ri "Nuk është karantinë".

"Nuk është karantinë" është emisioni i ri i gazetarit Eni Shehu, që do vijë së shpejti, çdo fundjavë, në Abc Neës. Një format dinamik dhe frymëzues që sjell në ekran një edicion special të jetës aktive dhe të shëndetshme.

Ajo që ka rënë në sy në spotin e këtij programi është prezenca e Xhemi Shehut. Pas largimit nga Top Channel kjo është shfaqja e parë e saj në një logo tjetër.

U largua me bujë nga Top Channel, zbulohet në cilin televizion do e