Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U largua nga 'Digitalb' pas 10 vitesh, Jonida Vokshi zbulon projektin e ri ku do marrë pjesë (VIDEO)

Postuar: 23/10/2019 - 20:45

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “Digitalb”.

Ajo rrëfeu se nuk kishte qenë aspak vendim i lehtë për të, mirëpo renditi arsyet personale dhe profesionale për këtë vendim, duke treguar se do të vinte me projekte të reja.Vetëm pak më parë, Jonida ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video ku zbulon projektin e saj të ri.
Moderatorja do të bëhet pjesë e platformës online për video, “Gjirafa video”, ndërsa ende nuk e ka zbuluar ç’rol do të ketë në këtë projekt.
 
“Te dashur miq!
Me shume kenaqesi bej publike sot per ju,se shume shpejt do te nis nje rrugetim per te cilin kam punuar keto kohe,e jam shume entuziaste.
Nje rrugetim ne “shtepine time te re”.
Shume shpejt,me nje pakete projektesh shume te vecanta do mund te takohemi se bashku ne GJIRAFA!
Shume e lumtur qe jam tashme pjese e @gjirafavideo #gjirafavideo --
Dashuri per te gjithe ju❤️ Dhe shihemi shume shpejt!”- shkruan Jonida krahas videos.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 22:27

 Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ka rrëfyer për “The Hollywood Reporter” një histori jo fort të këndshme të jetës së saj.

Postuar: 13/11/2019 - 20:26

Modelja e njohur Angela Martini është rikthyer në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë

Postuar: 13/11/2019 - 19:38

Aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje k

Postuar: 13/11/2019 - 18:27

E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të

Postuar: 13/11/2019 - 14:37

Muajin e kaluar mediat e huaja bënë të ditur se këngëtarja Demi Lovato ishte ndarë nga i dashuri

Postuar: 13/11/2019 - 13:57

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli ka tërhequr vëmendjen me dasmën madhështore ku të ftuar ishin

Postuar: 13/11/2019 - 11:14

Prezantuesja e njohur, Stela Kotri, e cila është bërë pjesë e emisionit "Dance with me"