BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Gossip

U largua nga emisioni “Për’puthen”, Anës i ndodh e papritura 24 orët e fundit

U largua nga emisioni “Për’puthen”, Anës i ndodh e

Një nga konkurrentet më të njohura të 'Për’puthen' Ana nuk është paraqitur në emisionin e djeshëm, pasi u largua papritur të premten.

Ky veprim i saj shkaktoi goxha bujë në rrjet dhe të gjithë filluan të aludojnë nëse ajo do rikthehet apo jo në emision.

Sakaq, një e papritur i ka ndodhur Instagramit të Anës këto 24 orë. 

Të nxitur nga kurioziteti, shumë persona kanë filluar ta ndjekin në këtë rrjet social, duke e bërë konkurrenten më të ndjekur të “Për’puthen”.

Ajo tashmë numëron 310 mijë ndjekës, duke lënë pas edhe Shqipe Hysenajn, e cila bëri bujë pas përjashtimit të saj nga emisioni dhe numëron 263 mijë ndjekës.

Kujtojmë se e gjitha filloi pas takimit të Fatjonit me Melisën, gjë që duket mos t’i ketë pëlqyer shumë Anës, e cila teksa komentonte takimin e tyre u shfaq me disa rezerva. 

Ajo madje tha edhe se Melisa shihet si “objek seksi” nga Fatjoni.

U largua nga emisioni “Për’puthen”, Anës i ndodh e