Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U largua nga KLAN-i, Ermal Mamaqi përgatitet për filmin e ri, zbulohet aktori i madh që do të luajë

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk do të ndalet, ndaj kohët e fundit ka bërë me dije se po punon në Valbonë me filmin e tij të ri “I love Tropoja”.

Ky prodhim kinematrogarfik ka bërë bashkë aktorë të njohur shqiptar ku një pjesë e tyre janë zbuluar pak nga pak nga vetë Ermal Mamaqi.

Mesa duket aktori i njohur ka ngelur i kënaqur nga kasti i aktorëve të “2 gisht mjaltë”, si Marjana Kondi dhe Bujar Asqeriu, ndaj i ka besuar një rol të rëndësishëm edhe në filmin e ri.

Me anë të një postimi në Instagram Ermali shkruan “I madhi Bujar Asqeriu. Një nga protagonistët e I loveTropoja” ndërsa kanë vërshuar edhe komentet nga fansat të cilët mezi po e presin filmin.
Kujtojmë që Bujar Asqeriu luajti edhe në “2 gisht mjaltë” rolin e dajos dhe ka shkaktuar të qeshura pafund.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 22:37

Largimi i Delinda Dishës nga Top Channel po diskutohet së shumti në media pas deklaratës së Salsano Rrapit, se ajo iku fshehurazi.

Postuar: 17/09/2019 - 20:50

Moderatori i programit të humorit "Portokalli" Salsano Rrapi, njëherazi edhe aktor u sh

Postuar: 17/09/2019 - 19:45

Sipërmarrësi i njohur shqiptar, Elton Ilirjani, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5&rdqu

Postuar: 17/09/2019 - 18:41

   Nga një ish-punonjëse seksi, në një spikere që lexonte lajmet me gjoksin jashtë, e t

Postuar: 17/09/2019 - 17:05

 Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen

Postuar: 17/09/2019 - 15:11

Isaac Carew është në një lidhje të re. Ndarja e Duas nga i dashuri i saj prej vjetësh ka bef

Postuar: 17/09/2019 - 14:55

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh ndodhet në udhëtim, ndërsa së fundi është ndalur në Zvi