BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën shqiptare

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën
x

Gossip

U largua nga ‘Për’Puthen’, Ana zbulon sekretet pas ngjarjes së bujshme me Arjonin

U largua nga ‘Për’Puthen’, Ana zbulon sekretet pas

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Ana ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Trotuar”, ku tregoi disa detaje të jetës së saj që nuk i dinim.

Ajo u shpreh shumë e fyer në lidhje me veprimin e Arjonit, ku theksoi se është në proces gjyqësor. Në lidhje me pyetjen se si do të reagonte nëse do të ndihej e ngacmuar seksualisht ajo tha se do të dilte me parrulla duke e treguar atë që mund t’i ndodhte.

“Unë jam ndjerë e fyer shumë keq, ashtu si çdo femër. Nëse do të ndodhte që të më ngacmonin seksualisht do të dilja me parulla se më ndodhi kjo gjë dhe pikë. Po të hedh unë gurin e parë do ta bënin dhe shumë pas meje. Unë jam në një proces gjyqësor dhe s’më lejohet fare të flas për këtë temë”, tha Ana.