BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

U largua nga ‘Përputhen’ pas përplasjes me Arjan Konomin, Meridiani del me reagimin e papritur: Ah sa i neveritshëm je more! (FOTO)

U largua nga ‘Përputhen’ pas përplasjes me Arjan Konomin,

Spektaklin të së dielës “Për’puthen Prime”, përveç Arjan Konomit, në panelin e opinionistëve u bashkuan edhe Meridian Ramçaj dhe Fatma Haxhialiu . Mirëpo gjatë puntatave nisën edhe përplasjet mes tyre.

Megjithëse nuk pamë asgjë në ekran, zëra brenda televizionit treguan se opinionisti Meridian Ramçaj pati përplasje me Arjan Konomin, gjë që solli edhe largimin e tij nga emisioni.

Në vend të Meridianit erdhi gazetarja Elona Duro, ndërsa askush nga produksioni nuk foli për këtë lëvizje.

Mirëpo, Ramçaj diçka ka lënë të kuptohet me postimin e fundit në Instagram, ku ironizon Konomin për komentet e tij gjatë takimit të Atdheut dhe Melisës.

Më herët, Arjan Konomi u shpreh se takimi i çiftit iu duk i neveritshëm, mirëpo mbrëmjen e kaluar ata treguan afrimitet të madh me njëri-tjetrin, hapën zemrat dhe realizuan një prej takimeve më të bukura.

Meridiani ka ndarë në InstaStory pjesë nga takimi i Melisës dhe Atdheut të cilët gjithashtu i ka etiketuar, ndërsa shkruan me ironi fjalët e Konomit:

“Ah sa i neveritshëm je more Atdhe Xharavina nëpër takime! Kjo violina dhe trëndafili janë të neveritshme! Aspak kreativ apo romantik more djalë! Apo jo Melisa Lleshi?”- janë fjalët e tij që tregojnë hapur “sherrin” me Arjan Konomin.

U largua nga ‘Përputhen’ pas përplasjes me Arjan Konomin,

Më të lexuarat