BREAKING NEWS

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush 'fshihet' pas kompanisë 'Eagle Hills'

Aksionerë serbë në Portin e Durrësit? Alabbar zbulon se kush
x
BREAKING NEWS

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk 'hesht' më dhe e tregon hapur: Në Francë, Gjermani apo në Angli...

Pse vendosi të investojë në Shqipëri? Alabbar nuk
x
BREAKING NEWS

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën reagimin e fortë pas debateve për Portin e Durrësit

"Qesharake, me një kërkim në...", Alabbar bën
x
BREAKING NEWS

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i Azerbajxhanit njofton vendimin e minutës së fundit

Vetëm pak ditë pas vizitës në Tiranë, Presidenti i
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e rëndësishëm dhe zbardh detajet e fundit

Çfarë po ndodh? Ministria del me njoftimin e
x
BREAKING NEWS

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit rreth të miturës (FOTO-EMRI)

Zhduket papritur 14 vjeçarja shqiptare në Greqi, detajet e fundit
x
BREAKING NEWS

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy efektivët e arrestuar nga policia (FOTO)

Grabisnin me dhunë të rinjtë që konsumonin kanabis, ja dy
x
BREAKING NEWS

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush janë 10 shqiptarët e arrestuar në Greqi (EMRAT+FOTO)

Pjesë e bandës famëkeqe të ‘Eskos’, ja kush
x

Gossip

U largua pas shumë vitesh nga Top Channel, zbulohet televizioni i madh ku do ta shohim Flor Gjinin

U largua pas shumë vitesh nga Top Channel, zbulohet televizioni i madh ku

Pas shkëputjes nga Top-Channel një rrugëtim i ri fillon për moderatorin, Flori Gjini. Pak ditë më parë Kryefjala.com ju bëri me dije se moderatori i njohur do të largohej përfundimisht nga Top-Channel dhe kështu ndodhi.

Burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se ai është parë në ambientet e Euronews dhe së fillim të tetorit atë do ta shohim në një nga programet e këtij televizioni.Nuk dihet ende tipi i programit që Flori do të drejtojë (madje nuk kemi ende një reagim zyrtar të tij), por që në karrierën e tij po hapet një tjetër kapitull kjo është pak por e sigurt.

Prej 5 vitesh ai ishte pjesë e Top-Channel ku ka drejtuar disa nga programet më të rëndësishëm të këtij televizioni.