BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite burg caktohet për autorin

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite
x
BREAKING NEWS

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të shtrenjtë 17-vjeçarit në Lezhë? “Po e them për herë të parë”/ Eksperti zbardh detajet tronditëse: Një e ngjashme vrau bankierin Artan Santo

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të
x

Gossip

“U mblodh mbrëmë kongresi”/ Iliri shpërthen i revoltuar me ato që dëgjon dhe shikon tek banorët orët e vona dhe lëshon paralajmërimin: Nuk duroj dot më! E tmerrshme, kur të më kërcasë truri...

“U mblodh mbrëmë kongresi”/ Iliri shpërthen i

Mëngjesin e ditës së sotme, balerini i njohur, Iliri, është ngritur nga gjumi shumë i revoltuar. Shkak janë bërë bisedat e disa banorëve që zhvillojnë deri në orët e vona.

Duke qenë se kjo është një ngjarje e përsëritur, Iliri nuk ka mundur dot që ta përballojë me sportivitet dhe durim. E shqetësimin e tij, balerini e ka shprehur teksa bisedonte me Sabianin dhe Big Mama.

“U mblodh mbrëmë kongresi. E tmerrshme, çdo natë i njëjti muhabet por unë nuk mund ta duroj dot më. Kur të vijë momenti që të më kërcasë truri atëherë nuk ka kthim mbrapa’’,- tha ai.

Nga ana tjetër ai i tha Sabianit se shumica e bisedave kishin të bënin me të dhe se për këtë arsye duhet të ketë kujdes me konfidencën dhe dashurinë që i shfaq banorëve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Kujdes! Ti jep shumë dashuri por në fund merr vetëm llafe. Të kam thënë disa herë që të mos i besosh kaq shpejt njerëzve”, tha ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më të lexuarat