Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U mburr për koncertin, por këngëtarin e njohur shqiptar e paskan gjuajtur në skenë (VIDEO)

Postuar: 13/08/2019 - 21:39

Pak ditë më parë reperi i njohur Fero publikoi një video të koncertit të mbajtur në Drenas, ku një numër i madh fansash ishin mbledhur për ta ndjekur.Në video shihej teksa Fero i drejtonte mikrofonin publikut për të kënduar njëzëri këngët e tij.

Por ajo që nuk na tregoi reperi ishte se koncerti desh u anulua për pak!Në një video të publikuar nga një faqe Hip-Hop-i në Instagram, shihet teksa menaxheri paralajmëron mbylljen e parakohshme të koncertit.

Kjo pasi disa persona nga publiku kishin gjuajtur me shkrepse Feron, duke e bërë të pamundur performancën e tij.

Si përfundim, shumica fitoi dhe koncerti vijoi deri në fund pa probleme!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 21:15

Këngëtarja Baby G ka disa kohë që nuk është aktive në estradën shqiptare.Së fundmi në rrjetin e saj social në Instagram, Baby G ka postuar një video duke pirë verë me një tjetër vajzë.

Postuar: 18/09/2019 - 20:54

 Pamela Anderson i hoqi të gjitha edhe në fotografinë e fundit, të cilën e ndau me ndjekësit

Postuar: 18/09/2019 - 20:11

 Edhe pse në muajin e shtatë të shtatzënisë, Floriana Garo vazhdon punën dhe duket po aq e b

Postuar: 18/09/2019 - 19:00

Emisioni i njohur i humorit, “Portokalli”, i cili na ka shoqëruar në ekran për vite t

Postuar: 18/09/2019 - 18:36

Bes Kallaku vazhdon të jetë një nga aktorët më të pëlqyer në Shqipëri.Ai shumë edhe në rrjetet so

Postuar: 18/09/2019 - 18:22

Capital T e ka shtyrë me një ditë koncertin e tij “Time Capsule” në sheshin “Në

Postuar: 18/09/2019 - 17:55

 Jeta private e Kylie Jenner është aq shumë në qendër të vëmendjes mediatike, sa që fansat k