BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

U nda nga babai i djalit të saj me akuzën se nuk ishte gjë në shtrat, modelja shqiptare pushton mediat italiane, fejohet me personazhin e njohur televiziv (FOTO)

U nda nga babai i djalit të saj me akuzën se nuk ishte gjë

Modelja e njohur shqiptare, Erjona Sulejmani disa vite më parë pushtoi mediat për ndarjen e saj të bujshme nga futbollisti Blerim Xhemaili. Ajo hodhi një lumë akuzash ndaj ish-partnerit të saj pas ndarjes. Arriti deri aty sa tha se Blerimi nuk e kënaqte në shtrat dhe u shpreh e sigurt se çdo partnere futbollisti e kishte një problem të tillë

Mirëpo mësohet se Erjona ka vazhduar jetën e saj, megjithatë ndjekësit në Instagram e pyesin vazhdimisht për Blerimin, me të cilin ka edhe një djalë.

Tashmë, Erjona është në krahët e protagonistit të “Uomini e donne”, Alessandro Basciano. Dyshja ka nisur një romancë e cila ka marrë jo pak vëmendje nga mediat italiane, të cilat gjithashtu kanë deklaruar se çifti është fejuar.

Për të pohuar këto lajme, Erjona dhe Alessandro ndanë foto seksi nga pushimet së bashku, duke konfirmuar për të gjithë kuriozët fejesën e tyre.

Këto ditë, Erjona dhe Alessandro janë me pushime në Pulia, mes diellit, detit dhe ushqimit të mirë, dhe këto pushime ishin rasti më i mirë për të deklaruar fejesën. Alessandro, 32 vjeç, është gjithashtu baba i një djali 5-vjeçar, Nicolò, nga lidhja me Clementina Deriu.

U nda nga babai i djalit të saj me akuzën se nuk ishte gjë

Më të lexuarat