BREAKING NEWS

Njoftim i rëndësishëm nga Policia/ Si dhe në cilat shtete mund të lëvizin shqiptarët (DETAJET)

Njoftim i rëndësishëm nga Policia/ Si dhe në cilat shtete
x

Gossip

U nda nga 23-vjeçari se ishte biseksual, nëna e Neymarit befason fansat me veprimin e fundit

U nda nga 23-vjeçari se ishte biseksual, nëna e Neymarit befason

Nëna e Neymar, Nadine Goncalves, ka qenë në qendër të vëmendjes javët e fundit që në momentin që njoftoi lidhjen me një 23-vjeçar i quajtur Tiago Ramos, me të cilin kishte 30 vite diferencë.

Megjithatë, pak kohë pas lidhjes, marrëdhënia e tyre mori fund, teksa arsyeja e ndarjes ka qenë për shkak se Tiago ishte biseksual dhe kishte shkuar me shumë meshkuj para se të lidhej me 52-vjeçaren.

Së fundmi, në mediat braziliane thuhet se Nadine është rikthyer përsëri në krahët e Tiagos.

Nëna e yllit brazilian tashmë ka ndryshuar mendim dhe dëshiron të vazhdojë jetën me 23-vjeçarin, madje thuhet se i ka dhënë me qira edhe një banesë në Sao Paolo, në mënyrë që të jetë sa më afër tij dhe të shijojë jetën në krahët e tij.

Më të lexuarat