Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘U nda nga burri dhe u lidh me boksierin’, nuk përmbahet moderatorja: Kur nuk ma di, mos hap gojë…

Postuar: 26/06/2019 - 10:19

Moderatorja Dajana Shabani ka shpërndarë një postim dedikuar të gjithë atyre që shpifin rreth jetës së saj.

Dajana Shabani ka qenë në qendër të medias rozë këto kohë. E para për shkak të aksidentit që pësoi bashkë me vajzën e saj teksa udhëtonte me makinë, ku fatmirësisht gjithçka shkoi mirë. Dhe e dyta është lidhja e re e përfolur me boksierin, që pas divorcit nga ish-bashkëshorti.

Mesa duket moderatores nuk i kanë pëlqyer komentet që kanë qarkulluar në rrjet dhe ka dy fjalë për to.

 “Kur nuk ma di historinë, mos hap gojë…Se puna e mendjes është si byça; e ke ose nuk e ke,”– ka shkruar Dajana në profilin e saj në InstaStory.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 23:55

Kate dhe Meghan e rregulluan marrëdhënien e tyre dhe mediat e huaja bashkë me ekspertët e gjuhës së trupit thonë se kunatat s`kanë qenë kurrë kaq afër bashkë.

Postuar: 20/07/2019 - 23:36

Orinda Huta është një nga këngëtaret që rrëmbeu që në fillimet e karierrës së saj zemrat e publik

Postuar: 20/07/2019 - 22:47

 Në familjen e këngëtarit Genc Prelvukaj sot festohet një moment shumë i rëndësishëm familja

Postuar: 20/07/2019 - 22:14

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që shumë shpejt të celebrojë dashurinë e saj m

Postuar: 20/07/2019 - 21:54

Bujar Qamili i është rikthyer sërish temës së këngës së tij me Luana Vjollcën “Mi dhe flakë

Postuar: 20/07/2019 - 21:44

Mimoza Shkodra është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë.Për nj

Postuar: 20/07/2019 - 21:36

“La Casa de Papel” është seriali më i famshëm i momentit, sezoni i tretë i të cilit n