Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U nda nga miliarderi Iranian, Morena Taraku zbulon se ishte homoseksual

Postuar: 23/06/2018 - 23:59

U përfol shumë më media ndarja e këngëtares shqiptare Morena Taraku nga miliarderi Iranian. Postimet nga të dyja palët bënë që lidhja e tyre të komentohej shumë, ndërkohë që kunjat ndaj njëri tjetrit nuk kanë të ndaluar pas ndarjes.  Pasi shanë njëri-tjetrin në Insastory, Morena Tarakut nuk i ka dalë akoma inati.

Mbrëmjen e sotme këngëtarja e hitit "Femnat" publikoi një video ku filmon dy meshkuj duke u puthur dhe shkruan: "Kur mëson se i dashuri jot është gej". Kuptohet shumë qartë se për kë është ky mesazh.

-640-0-5b2ebcb387b19.jpg

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 11

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2018 - 21:06

Presidenti Ilir Meta dekreton lirimin e Sandër Lleshit si gjeneral.

Postuar: 16/11/2018 - 20:02

Kim Kardashian West ka thënë sot se burri i saj, Kanye West, nuk është një komunikues i mirë dh

Postuar: 16/11/2018 - 19:32

Mbrëmjen e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e postuar nga Noizy në profilin e tij në Insta

Postuar: 16/11/2018 - 18:55

Të paktën 400 milionë dollarë, kjo është shuma që këngëtari Michael Jackson fiton çdo vit edhe pa

Postuar: 16/11/2018 - 17:27

Vitet ikin, por Gjyste Vulaj bëhet gjithnjë e më e bukur.

Postuar: 16/11/2018 - 16:58

Telashet nuk kanë të sosur për “Kavalierin”.

Postuar: 16/11/2018 - 16:47

Celine Centino nga Zyrihu i Zvicrës e cila kishte për jetuar tallje të vazhdueshme kur ishte adol