Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U nda nga Robert Berisha para dy muajsh, Nora Istrefi flet për herë të parë për lidhjen e re

Postuar: 21/10/2019 - 07:48

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i lanë pa fjalë fansat e tyre teksa rreth dy muaj më parë deklaruan se i kishin dhënë fund martesës së tyre të gjatë. Ndërkohë që deri më dje ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta respektojë Norën.

Tashmë ka folur edhe Nora për herë të parë në një intervistë për "Prive", ku tha se nuk ka çfarë të shtojë asgjë.

"S'kam ç'të shtoj, vetëm i uroj gjithë të mirat", u shpreh Nora.

Gazetari e pyeti këngëtaren edhe për lidhjen e re që po përflitet. "Ka thashetheme se je në lidhje të re", i tha gazetari ndërsa Nora iu përgjigj: "Bye".

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2019 - 23:39

Anila Mimani ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në ‘Soirée’ me Jonida Shehun në ‘Top Channel’ për të kujtuar muzikën e viteve 2000 dhe për të performuar disa nga këngët e saj më të njohura.

Postuar: 20/11/2019 - 22:53

Moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, prej kohësh përflitet se janë në nj

Postuar: 20/11/2019 - 20:40

E ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka tregu

Postuar: 20/11/2019 - 20:26

Këngëtarja Tayna ka zbuluar se lojtari i Realit të Madritit, Vinícius José Paixão de Oliveira Jún

Postuar: 20/11/2019 - 20:18

Ervin Gonxhi ka rrëfyer se pse është larguar nga grupi muzikor “Threedots”, teksa u p

Postuar: 20/11/2019 - 20:16

Të ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishin gazetarja e njohur e kronikës s

Postuar: 20/11/2019 - 19:29

Një ditë më parë grimieri i njohur shqiptar Mario i tregoi botës për herë të parë se ishte &lsquo