BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x
BREAKING NEWS

Kryetarja e Kuvendit në pazare antiamerikane, ja skema e Lindita Nikollës për të kthyer Sali Berishën në politikë, aleanca e kullave të Zenit pushton Parlamentin, zbardhen skenarët e minutave të fundit mes kryeparlamentares me dyshen Noka-Bardhi

Kryetarja e Kuvendit në pazare antiamerikane, ja skema e Lindita
x

Gossip

U nda nga Shakira, zbulohet kush është partnerja e re e Gerard Pique

U nda nga Shakira, zbulohet kush është partnerja e re e Gerard Pique

Ndarja mes Gerard Pique dhe Shakira ka qenë një nga historitë më të përfoluara të verës, megjithatë mbrojtësi i Barcelonës duket se tashmë është larguar nga Shakira.

Ndërsa Shakira ka problemet e saj me zyrën e taksave në Spanjë, Pique është fokusuar se si mund të ndryshohet kontrata e tij për të ndihmuar problemet financiare të Barcelonës.

Megjithatë, larg çështjeve të tyre përkatëse, ndarja ka qenë ajo që ka pasur interesin e dy fëmijëve të tyre nga ana e dyshes.

Pique ka një partnere të re

Megjithatë, duket sikur mbrojtësi spanjoll tashmë ka kaluar te partnerja e tij e ardhshme, The Sun që publikon identitetin e një gruaje të re.

Clara Chia Marti është një vajzë 23-vjeçare që punonte si kamariere në një event të organizuar nga kompania e Pique, Kosmos.

Këtu thuhet se ata u takuan, gjë që tregon se lidhja e tyre filloi shumë përpara se ndarja mes tij dhe Shakirës të ndodhte.

Chia Marti është studente në një kurs për marrëdhëniet me publikun. The Sun thotë se dyshja kanë bërë përpjekje ekstreme për ta mbajtur sekret lidhjen e tyre, pasi vajza i ka fshirë profilet e saj në rrjetet sociale.

Kujtojmë se dyshja udhëtuan së bashku në Dubai dhe u aludua se tashmë ajo njeh Milanin dhe Sashën, fëmijët që futbollisti ka me këngëtaren.