Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U nda nga Stresi, Keisi befason me veprimin që bën për prindërit e reperit (FOTO)

Postuar: 18/09/2019 - 14:39

Ndonëse lidhjes me Stresin i ka dhënë fund dhe rrugët e tyre janë ndarë, Keisi duket se vazhdon të ketë respekt e dashuri për prindërit e reperit. Ata festojnë përvjetorin e martesës dhe Keisi i ka uruar sot me fjalë zemre.

"Me çiftin perfekt. Pas 43 vitesh martesë akoma inspironi me dashurinë tuaj. Më mungoni, ju përqafoj", shkruan Keisi krah fotos të realizuar gjatë një darke para daljes së Stresit nga qelia.

Edhe Stresi i ka uruar prindërit me një foto të tyre duke shkruar: "Sot 43 vite bashkë wow, faleminderit krijuesi ynë që më dhe në jetë këta prindër, të jam mirënjohës deri ditën e fundit!"

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 22:36

Në emisionin “Shiko kush luan” pedagogia Iris Luarasi gjatë puntatëso zbuloi disa studentë VIP që i ka ngelur në shkollë dhe mes tyre ishte edhe Arbana Osmani.

Postuar: 21/10/2019 - 20:28

Me sa duket Mozzik e ka harruar shumë shpejt ndarjen nga Loredana pasi është parë në shoqërinë e

Postuar: 21/10/2019 - 17:53

“Edhe ne zihemi, por kurrë nuk mbajmë mëri.

Postuar: 21/10/2019 - 16:40

Teksa ishte i ftuar në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, aktori i famshëm

Postuar: 21/10/2019 - 14:00

Vetëm pak orë pasi ka lancuar këngën më të re, këngëtarja Morena Taraku nuk është ndjerë mirë dhe