BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

U nda se e tradhtoi, Dajana Shabani i befason të gjithë me atë çfarë thotë për ish-bashkëshortin: Gjithmonë për mua!

U nda se e tradhtoi, Dajana Shabani i befason të gjithë me atë

Moderatorja Dajana Shabani ka treguar pak muaj më parë ish-bashkëshorti e kishte tradhtuar, prandaj dhe ajo e kishte lënë.

"E lashë se më tradhëtoi. Nuk e kam thënë kurrë më parë, por më tradhëtoi dhe unë nuk i fal tradhëtitë. Nuk e fal fare. Më tha ty të mendova kur tradhëtova. Dhe i thashë sa të të tradhëtoj dhe unë duke të menduar ty, më mirë po të lë", u shpreh Dajana.

Ditën e sotme, moderatorja i ka befasuar të gjithë me një postim në Instastory. Ajo ka publikuar një foto me ish-bashkëshortin, portretin e të cilit e ka mbuluar. "Babi i Marlenës! Që është gjithmonë për mua! Shoku im i përjetshëm”, ka shkruar Dajana krahas fotos.

Siç duket, pas divorcit dyshja kanë ruajtur raport të mirë me njëri-tjetrin.

U nda se e tradhtoi, Dajana Shabani i befason të gjithë me atë