BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x
BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x
BREAKING NEWS

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në krizë të madhe”, Spartak Ngjela ngre alarmin dhe paralajmëron goditje të bujshme nga SPAK: Ka një plan!

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në
x
BREAKING NEWS

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si asnjëherë më parë

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk do të keni “po” nga ne pa kthyer ...

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk
x

Gossip

“U nisa për ta shklyer”/ E ngacmoi një djalë, Adrola Dushi i lë të gjithë pa fjalë me reagimin e saj: Ndoshta do më rrihte, por...

“U nisa për ta shklyer”/ E ngacmoi një djalë, Adrola

Modelja Adrola Dushi, e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas” nën moderimin e binjakëve Veshaj, ka zbuluar ngacmimin më të shëmtuar nga një djalë.

Adrola tregoi se para shumë vitesh, një djalë në Tiranë e ka ngacmuar duke e prekur fizikisht dhe kjo gjë e ka irrituar shumë.

Romeo: Kur erdhe nga Rrësheni në fillim, ty të kanë ngacmuar çuna apo jo?

Adrola: Po!

Romeo: Kush është ngacmimi më i keq që ke marrë ndonjëherë, flirtimi më i keq.

Adrola: Unë jam shumë maloke, tmë prekësh me dorë e kam tmerr. E kam bezdi të më prekin meshkujt pa më njohur e kam tmerr. Edhe sikur të më njohësh, nuk dua të më prekësh. Dikush erdhi më kapi më preku, kisha fituar Missin atë kohë, kam qenë me shoqen time, kisha një shishe në dorë. Jam nisur, do bëja skandal, nuk e kappa dot, por do bëja skandal, ndoshta ai do më rrihte, por unë u nisa për ta shklyer.

Më të lexuarat