BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Gossip

U përdhunua në moshën 12-vjeçare nga roja i jetimores dhe polici ku e denoncoi, Arbana Osmani publikon pamjet nga rrëfimi tronditës i vajzës së abuzuar seksualisht (VIDEO)

U përdhunua në moshën 12-vjeçare nga roja i jetimores dhe

U bë goxha debat nëpër rrjetet sociale kur Arbana Osmani tregoi se në puntatën e kësaj të shtune do të ishte një vajzë që ishte përdhunuar që 12-vjeçe e cila do fliste me zë e figurë.

Fillimisht ajo u keqkuptua dhe shumë persona i bënë thirrje Arbanës të mos publikohej historia në “Dua të të bëj të lumtur”, mirëpo më vonë, moderatorja sqaroi se vajza tani është 27-vjeçe.

Pak më parë është publikuar dhe promoja e puntatës që do të transmetohet nesër, ku Adriana tregon se si është përdhunuar nga roja dhe polici ku ka bërë denoncimin.

Arbana, po ashtu sqaron se dosja e Adrianës ka shkuar në polici dhe organet kompetente kanë marrë nën mbrojtje atë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nesër, ora 21.00 në @topchannelalbania rrëfimi tronditës i Adrianës. @duatetebejtelumtur.tch

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on