Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U përfol për ndarjen e bujshme nga miliarderi, këngëtarja e njohur shtatzënë për herë të parë

Postuar: 26/03/2019 - 14:23

Këngëtarja e njohur e hitit "Wild thoughts" Rihanna siç dihet prej kohësh është në një lidhje me miliarderin arab Hassan Jameel. Dyshja janë fotografuar shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe madje po përflitej se gjërat mes tyre do të bëheshin serioze.

Megjithatë, pak muaj më parë në media qarkulloi lajmi se çifti i kishte dhënë fund lidhjes. Ata madje u fotografuan teksa po ziheshin me njëri-tjetrin në një nga resortet ku po kalonin pushimet.

Mirëpo, siç duket marrëdhënia mes tyre është përmirësuar dhe së fundmi Rihanna ka ngritur aludimet se është në pritje të fëmijës së parë me miliarderin. Këngëtarja e famshme i ka dhënë like një videoje ku moderatorja e njohur Morgan Stewart flet për fejesën dhe shtatzëninë e Rihannës.

“Unë shoh një fejesë dhe një bebush”, dëgjohet të thotë moderatorja e “E! News”.Kjo video është pëlqyer nga ana e Rihannës dhe menjëherë kanë nisur thashethemet se ajo është në pritje të ëmbël ose ka në plan që shumë shpejt të bëj një fëmijë me partnerin e  saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 22:35

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Postuar: 22/04/2019 - 21:21

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të dit

Postuar: 22/04/2019 - 19:44

 Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë

Postuar: 22/04/2019 - 19:40

Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë.

Postuar: 22/04/2019 - 18:26

 E gjithë bota e di dashurinë që Princ Harry ka për Afrikën dhe duket se këtë dashuri ia ka

Postuar: 22/04/2019 - 17:28

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit K

Postuar: 22/04/2019 - 15:17

Dje në “E diell” ka qenë e ftuar Soni Malaj, e cila veç të tjerash tregoi dhe për kon