BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Gossip

U përfol në media që Anxhela Peristeri është fituese e ‘Festivalit të Këngës në RTSH’, reagon këngëtarja e njohur: Kjo është skandaloze!

U përfol në media që Anxhela Peristeri është fituese e

Së fundmi në media qarkulloi një lajm se Anxhela Peristeri është shpallur fituese e "Festivalit të Këngës në RTSH" dhe do të prezantojë Shqipërinë në Eurovision.

Pas këtij lajmi ka reaguar edhe Era Rusi, një tjetër konkurrente e fortë për të fituar festivalin.

E ftuar këtë të martë në “Abc-ja e mëngjesit”, Era e cilësoi këtë ngjarje skandaloze, pasi sipas saj mediat janë bazuar tek një postim i marrë nga një profil personal në facebook.

"Personi që e ka bërë, e ka hedhur në facebook-un e tij personal, me një juri që e kishte zgjedhur vetë. Nuk mund të marrim për bazë çdo gjë që shkruhet nëpër facebook. Ishte një lojë mediatike dhe atij bravo i qoftë që i vuri në lojë. Kjo është skandaloze", tha Era.