BREAKING NEWS

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës, Bashës dhe KQZ të lënë jashtë listave personat “non grata” në SHBA dhe të inkriminuarit

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës,
x

Gossip

U përfol për marrëdhënie seksuale me Andin, Melisa zbulon si qëndron e vërteta e fotos që ka pushtuar rrjetin

U përfol për marrëdhënie seksuale me Andin, Melisa zbulon si

Disa puntata më parë, Fatjoni e akuzoi Melisën se kryente marrëdhënie seksuale me një djalë, pa cilësuar nëse personi në fjalë ishte brenda apo jashtë programit.

Në media u aludua se djali me të cilin kishte kryer marrëdhënie seksuale Melisa ishte Andi. Në emisionin “Përputhen Prime”, e Melisa e mohoi këtë gjë.

Ajo tha se fotoja që qarkulloi në rrjet me të dhe Andin është bërë në ambientet e Top Channel.

“Nuk kam çfarë të them. Kjo foto është e zvogëluar. Këtu jemi në ambientet e Topit. Thjesht është zmadhuar kjo foto “, tha Melisa.

Arjan Konomi tha se mes Andit dhe Melisës ka patur afrimitet, por duhet kujtuar edhe fakti se në vend ka shumë portale, të cilat abuzojnë.