BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

U përfol për shtatzëni të papritur, Era Istrefi s’duron më dhe shuan çdo dyshim! Poston FOTON me barkun jashtë: Dita e 25…

U përfol për shtatzëni të papritur, Era Istrefi

Këngëtarja e njohur me origjinë nga Kosova nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale kohët e fundit, pas kësaj heshtje u përfol se ajo është shtatëzënë. Dyshimet erdhën pasi një foto me barkun e rrumbullakosur qarkulloi në media, por u mohua menjëherë nga Era Istrefi.

Postimi i Era Istrefit.
Për më tepër ajo ka vendosur të postojë në rrjete sociale një foto, e cila shuan të gjitha dyshimet. Me barkun jashtë, këngëtarja ka treguar belin e sheshtë, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet për shtatzëni.

“Dita e 25 në karantinë. Çfarë keni bërë ju të gjithë?”- shkruan Era Istrefi në postimin e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quarantine day 25. What did yall do???

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Më të lexuarat