BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

U përfol se do të linte “Top Channel” pasi u pa përkrah Ardit Gjebreas, zbulohet projekti ku do marrë pjesë Ilda Bejleri

U përfol se do të linte “Top Channel” pasi u pa

Dje qarkulloi në media lajmi se Ilda Bejleri, po linte “Top Channel” për t’u larguar në “Tv Klan” përkrah Ardit Gjebresë.

Ka qenë një video që po qarkulloi që bëri që të gjithë të spekulonin pikërisht këtë gjë.

Por burime për “Anabel” kanë treguar të kundërtën.

Në fakt prezenca e Ilda Bejlerit lidhet me një event special që do të ndodhë tek “E Diela Shqiptare”.

Emisioni rreth orës 18:00 do të shndërrohet në një sfilatë e organizuar nga Joni Peçi, ku do të jenë të pranishëm me dhjetëra personazhe të njohur shqiptarë.

Përpos Ilda Bejleri do të ketë edhe të ftuar të tjerë të rëndësishëm si: Inva Mula, Aurela Gaçe, Eli Fara Enada dhe Gerd Vaso, Bora Zemani, Xhensila Myrtezaj etj.

Thuhet se sfilata do të përshkruajë të gjitha ndjesitë e përjetuara gjatë kësaj periudhe të vështirë.

Pra, Ilda Bejleri për momentin nuk ka ndërmend që të “braktisë” Top Channel siç u përfol dje, por ajo do vazhdojë të prezantojë krah Edi Manushit tek “Procesi Sportiv”.

Më të lexuarat