Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U përfol se i kishte dhënë fund miqësisë me Jonida Vokshin, reagon për herë të parë Elvana Gjata

Postuar: 18/09/2019 - 09:39

Në dasmën e Jonida Vokshit me Besnik Krapin ishin të ftuar shumë personazhe VIP, mes tyre dhe Elvana Gjata. Mikeshë e ngushtë që prej vegjëlisë e aktores, Elvana Gjata kishte një rol të rëndësishëm në dasmë, atë të celebrueses.

Në ditën e saj më të rëndësishme Jonida Vokshi kishte zgjedhur si personin për të kurorëzuar dashurinë e saj, mikeshën e zemrës, këngëtaren Elvana Gjata.

Por, ndërsa të gjithë mendonim se Elvana Gjata do të ishte më entuziaste dhe do të ndante në rrjete sociale momentet e lumtura të shoqes së saj, këngëtarja heshti.

Megjithatë ditën e djeshme ajo për herë të parë ka reaguar pas lajmeve, duke ndarë një foto të dasmës në InstaStory. Përqafuar me Jonida Vokshin dhe Besnik Krapin, mjaft e buzëqeshur, Elvana Gjata e dha një përgjigje!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 15:48

Deklarata e pedagoges së njohur, Iris Luarasi bëri bujë në media, ajo ishte e ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ në rubrikën e këtij emisioni ‘Haje ose thuaje’ përmendi 4 emra të personazheve

Postuar: 23/10/2019 - 11:55

Këngëtarja, Soni Malaj feston sot ditëlindjen.

Postuar: 23/10/2019 - 11:31

Tanimë çdo gjë është zyrtare, Arbana Osmani është e pandarë nga i dashuri i saj Eduart Grishaj.&n

Postuar: 23/10/2019 - 11:26

Pak ditë më parë, Sara Hoxha u bë nënë për herë të dytë.

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Alban Skënderaj është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptar, i cili na suprizon gjithmonë me

Postuar: 23/10/2019 - 09:40

Moderatorja, Bora Zemani ka dashur të surprizojë të atin duke bërë tatuazh gradën e fundit të kol

Postuar: 23/10/2019 - 09:28

Pak javë më parë Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin “Rudina”, në të cilin deklar