BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

U përfol se janë ende bashkë, reagon për herë të parë ish-e dashura ruse e Rinianit dhe i habit të gjithë: Je një...

U përfol se janë ende bashkë, reagon për herë të

Në “Për’puthen Prime” të pak javëve më parë, Riniani zbuloi marrëdhënien që kishte një vajzë ruse, histori tashmë e mbyllur.

E tani duket se ka ardhur radha që të reagojë edhe bukuroshja bionde, e cila quhet Marsy. Kjo e fundit ka bërë një postim në “Instastory” ku shkruan se ai “është një perlë e rrallë”. Gjithashtu ajo i uroi edhe shumë fat.

“Çkemi!!!! Dëshiroj të të uroj fat të mbarë në udhëtimin tënd të ri në jetë. Qëndro vetvetja kudo dhe kurdoherë. Personi që do të zbulojë qenien tënde do të kuptojë se je një perlë e rrallë. Shumë fat, Marsy”, shkruan ajo në postim.

Vajza ruse mban ende në profilin e saj në “Instagram” foto me Rinianin, e kjo bëri që ndjekësit e konkurrentit të “Për’puthen” të dyshojnë se ende janë bashkë.

U përfol se janë ende bashkë, reagon për herë të

Më të lexuarat