BREAKING NEWS

Ilir Alimehmeti: Mijëra vdekje të shënuara me COVID do të hiqen në këtë shtet se janë numëruar gabim

Ilir Alimehmeti: Mijëra vdekje të shënuara me COVID do të
x

Gossip

U përfol se janë ndarë sërish, Stresi surprizon mamanë e Keisit publikisht (Foto)

U përfol se janë ndarë sërish, Stresi surprizon mamanë

Me postimet e fundit çifti Keisi dhe Stresi ka lënë të kuptohet se janë sërish bashkë dhe i kanë kapërcyer sfidat e martesës së tyre.

Madje Stresi ka surprizuar sot me një urim publik mamanë e Keisit duke e quajtur vjehrrën më të mirë.

Ndërkohë edhe Keisi dy ditë më parë në një video live u shfaq duke dëgjuar këngën e Stresit në makinë e duke lënë të kuptohet se janë pajtuar.

U përfol se janë ndarë sërish, Stresi surprizon mamanë