BREAKING NEWS

Meta akuzoi Kuvendin dhe Komisionin e Ligjeve si ‘falsifikatorë’, reagon Manja dhe i jep ‘shuplakën’ e rëndë Presidentit: Del çdo 2 orë në konferencë! Grushti i shtetit në oborrin e presidencës!

Meta akuzoi Kuvendin dhe Komisionin e Ligjeve si
x

Gossip

U përfol se ka qenë e lidhur me këngëtarin e njohur, moderatorja shqiptare flet hapur dhe tregon zhgënjimin që pësoi: Prisja shumë nga ai person!

U përfol se ka qenë e lidhur me këngëtarin e njohur,

Prezantuesja e njohur, Kiara Tito iu është përgjigjur dje pyetjeve të fansave në Instagram, të cilët kanë qenë shumë kuriozë për jetën e saj private. E pyetur nëse e ka zhgënjyer ndonjë person i zemrës, Kiara ka pranuar se është zhgënjyer pasi ka pritur shumë nga ai person.  Ndërkohë kujtojmë se Kiara është përfolur për një lidhje me Butrint Ymerin.

U përfol se ka qenë e lidhur me këngëtarin e njohur,

"Pothuajse gjithmonë. Ndodh kur ke pritshmëri të larta tek një person. Mos kini pritshmëri tek asnjë person përveç vetes tuaj", është përgjigjur Kiara.

U përfol se ka qenë e lidhur me këngëtarin e njohur,

E pyetur si do ta gjejë Shën Valentini, ajo ka preferuar të përgjigjet me një emoji që tregon se do të jetë vetëm.

U përfol se ka qenë e lidhur me këngëtarin e njohur,

Ndërsa sa i përket rikthimit në ekran, Kiara ka treguar se mezi po pret të tregojë projektin e ri që siç e kemi zbuluar më herët, do të jetë një emision për modën.

"Së shpejti do të rikthehem me një format krejtësisht ndryshe. Përgjegjësitë do të jenë më të mëdha. Mezi po pres t'jua tregoj", shkruan Kiara.

U përfol se ka qenë e lidhur me këngëtarin e njohur,