BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Gossip

U përfol se mund të jetë fituesja e paracaktuar e festivalit të 57 të Këngës, Arilena Ara i jep fund heshtjes: Ka shpirtin tim brenda!

U përfol se mund të jetë fituesja e paracaktuar e festivalit

Këngët që do marrin pjesë në kompeticionin e festivalit të 57-të të Këngës u publikuan një ditë më parë në kanalin zyrtar të RTSH në Youtube. Këngëtarja Arilena Ara është një artistët pjesëmarrës.

Arilena, është shprehur në një postim në Instagram se kënga “Shaj” nuk është thjeshtë muzikë, por ndjesi personale që i buron nga shpirti, ndërsa falënderon edhe ndjekësit e fansat e saj.

“’SHAJ’, Nuk është vetëm një këngë, nuk është thjeshtë muzikë.. Por një ndjesi personale, me shpirtin tim brenda! FALEMINDERIT që me doni dhe nëse “SHAJ”, apo “MALLKOJ”.. Faleminderit”, shkruan Arilena.