BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

U përfol se vajza e saj është martuar me Erik Fullanin, reagon për herë të parë Majlinda Bregu: Njerëzit pa tru jetojnë gjatë! (FOTO)

U përfol se vajza e saj është martuar me Erik Fullanin, reagon

Ditën e djeshme në median rozë qarkulluan lajmet për një martesë të vajzës së Majlinda Bregut me djalin e Ardian Fullanit, Erik Fullanin.

Menjëherë pas kësaj ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka reaguar me një status në rrjete sociale. Me një shprehje të njohur, duket se Majlinda Bregu i drejtohet dikujt.

“Fakti që kandilët e detit kanë jetuar për 650 milion vjet, pavarësisht se nuk kanë tru, i jep shpresë shumë njerëzve”,- shkruan ish-ministrja e Integrimit.

Ndoshta ky reagim i Majlinda Bregut ka lidhja me lajmet që qarkulluan ditën e djeshme ndaj së bijës, por mund të jetë dhe një ‘thumbin’ ndaj dikujt!