BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

U përfolën për një lidhje dashurie, Bora dhe Atdheu marrin vendimin e papritur

U përfolën për një lidhje dashurie, Bora dhe Atdheu marrin

Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina janë përfolur prej kohësh për një lidhje dashurie. Këto aludime nuk kanë ndaluar, ndonëse vetë dyshja e kanë mohuar të kenë diçka mes tyre.

Duket se Bora dhe Atdheu janë lodhur nga thashethemet dhe kanë vendosur të mos ndiqen më në rrjete sociale.

Nuk dihet nëse raporti i tyre është ftohur, apo kjo është një mënyrë e dyshes për t’iu dhënë fund një herë e mirë fjalëve për një lidhje.

U përfolën për një lidhje dashurie, Bora dhe Atdheu marrin

Më të lexuarat