BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

U përmbyt duke udhëtuar, Ardian Bujupi reagon i shokuar dhe publikon makinën e tij e gjitha e zhytur nën uji (FOTO)

U përmbyt duke udhëtuar, Ardian Bujupi reagon i shokuar dhe publikon

Si pasojë e reshjeve të shumta të shiut, Gjermania po përballet me përmbytje të mëdha, që kanë dëmtuar rrugët e ndërtesa të ndryshme. Në një situatë të vështirë është gjendur edhe Ardian Bujupi, i cili jeton në shtetin gjerman. Ai ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale disa foto, duke treguar se si makina e tij ka përfunduar nën ujë teksa ai ishte duke udhëtuar. Në fotot e publikuar në Instagram, shihen edhe ekipet e shpëtimit, të cilat kishin dalë në terren për t’ju gjendur pranë banorëve.

Kjo ka shqetësuar shumë fansat e tij, teksa edhe vetë artisti është trembur jo pak. Pas disa orësh, për rë qetësuar fansat, publikoi edhe një tjetër foto në Insatstory, duke shkruar se “gjithçka ishte një ëndërr”, si për të dashur që të qetësojë edhe veten pas asaj që ndodhi.

U përmbyt duke udhëtuar, Ardian Bujupi reagon i shokuar dhe publikon

U përmbyt duke udhëtuar, Ardian Bujupi reagon i shokuar dhe publikon