BREAKING NEWS

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat e nxehta që po mbajnë pezull marrëveshjen PS-opozitë pavarësisht presionit të SHBA dhe BE

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat
x

Gossip

“U përplasëm me makinë”, Rezarta Shkurta tregon si u njoh me Ermal Hoxhën gjatë një aksidenti: Si nga Gjirokastra që është, që mos të paguante dëmin që bëri, më mori...

“U përplasëm me makinë”, Rezarta Shkurta tregon si u

Këngëtarja, Rezarta Shkurta ka ndarë në rrjetet sociale disa detaje nga njohja e saj me Ermal Hoxhën, nipin e diktatorit Enver Hoxha.

 “Desh u përplasëm me makinë. Po ai si nga Gjirokastra që është, që mos të paguante dëmin që bëri, më mori për nuse”,– është përgjigjur Rezarta Shkurta për momentin e parë që është takuar me Ermal Hoxhën.

“U përplasëm me makinë”, Rezarta Shkurta tregon si u

Duke treguar detaje nga takimi i parë, Rezarta ka shkruar më tej se Ermal Hoxha është djali i ëndrrave, dhe pavarësisht uljeve e ngritjeve, në shumicën e rasteve, shkak i grindjeve është vetë këngëtarja.

 “Di të them që Ermali është djali i ëndrrave…Është një partner shumë i kujdesshëm me mua, dhe një baba shumë i dashur, i përkushtuar dhe me shumë durim për Herën. Ne si çdo çift kemi dhe uljet e ngritjet tona. Por, kam përshtypjen se në rastet e këqija, e kam fajin unë gjithmonë, që ndonjëherë jam kështu…”- shkruan Rezarta Shkurta.

“U përplasëm me makinë”, Rezarta Shkurta tregon si u

Më të lexuarat