BREAKING NEWS

Video/ Nuk dorëzohet Zvicra, shkund rrjetën e Serbisë, Embolo barazon shifrat

Video/ Nuk dorëzohet Zvicra, shkund rrjetën e Serbisë, Embolo
x
BREAKING NEWS

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të marrë vëmendjen e BE-së”, politologu zbulon arsyen pse Vuçiç nuk vjen në Tiranë

“Protesta e 6 dhjetorit rast i mirë që opozita të
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x

Aktualitet

U qan hallin shqiptarëve për krizën ku janë zhytur, por vet e 'mbuluar' nga luksi, nuk do ta besoni se sa kushtojnë një palë shapka të Monika Kryemadhit (FOTO)

U qan hallin shqiptarëve për krizën ku janë zhytur, por vet

Monika Kryemadhi dhe partia e bashkëshortit të saj, Ilir Meta prej kohësh kanë nisur një aksion përmes së cilit pretendojnë se do të shpëtojnë vendin dhe do ta nxjerrin nga skamja ku është zhytur sipas tyre.

Mirëpo në një kohë kur trumbetojnë me të madhe se vendi është në krizë, Monika Kryemadhi nuk kursehet aspak për veten dhe reklamon jetën e saj të luksit.

Ajo është parë e veshur me një palë shapka plazhi të Valentino, të cilat kanë kushtuar plot 480 dollarë.

U qan hallin shqiptarëve për krizën ku janë zhytur, por vet

U qan hallin shqiptarëve për krizën ku janë zhytur, por vet