BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Gossip

U revoltua se e imitonte dhe tha se do ta hidhte në gjyq, Eni Çobani kërkon shpjegim nga Agron Llakaj

U revoltua se e imitonte dhe tha se do ta hidhte në gjyq, Eni Çobani

Eni Çobanit nuk i ka pëlqyer asnjëherë fakti se aktori i humorit Agron Llakaj e imitonte në spektaklin e humorit “Al Pazar”. Eni ka mbajtur qëndrim ndaj aktorit e madje teksa ishte e ftuar në një emision deklaroi se do ta hidhte në gjyq. Por më pas avokatja ndryshoi qëndrim duke hequr dorë nga padia e duke thënë se gëzon respekt për të.

Teksa ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Rudina” për të folur për karrierën, palestrën dhe jetën private, Eni Çobani u vu përballë një loje me emoji në të cilën duhej të komentonte fotot që dilnin në ekran.

Një prej tyre ishte edhe fotoja e Agron Llakajt. Juristja u shpreh se nuk do flasë shumë për të, veçse kërkon nga ai një shpjegim  që shpreson ta marrë gjatë këtij viti.

“Nuk dua të flas më shumë. Ai është artist, secili prej nesh vlerësohet nga publiku. Dhe atij si çdo shqiptari i uroj një vit të mbarë të suksesshëm dhe me lumturi. Kam pritur gjithë këto vite të marr një shpjegim. Unë jam një njeri shumë i duruar. Nuk kam marrë asgjë personale dhe për keq. Kam kërkuar një shpjegim, shpresoj në 2020-tën ndoshta më vjen një shpjegim”– tha Eni Çobani.